Cuma, 25 Nisan 2014
Ak Parti Belde Temayül PDF Yazdır ePosta
HÜSEYİN KÖMÜR tarafından yazıldı   
Cumartesi, 07 Aralık 2013 16:02

AKP SEÇİME HAZIRAk Parti İl Başkan Vekili Adem Çelik, İl Başkanı Eyüp Eroğlu’nun Belediye Başkan Adayı olması ve 22 beldede aday adayları arasında bugün yapılacak olan temayül yoklaması ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çelik, temayüle 22 beldeden 49 adayın katılacağını söyledi.

 

İl Başkanı Eyüp Eroğlu’nun Ak Parti Genel Merkezinin takdiriyle Belediye Başkan Adayı olduğunu söyleyen Çelik: “Bu kararın Tokat’ımız, milletimiz, partimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Teşkilattan bir insanı böyle bir makama taşıdıkları için çok mutlu olduklarını ifade eden Çelik: “Eyüp Beyin de bu işi en güzel şekilde ve layıkıyla yapacağından yüzde yüz eminiz. Biz değerli arkadaşımıza başarılar diliyoruz” dedi. Eyüp Eroğlu’nun Belediye Başkan Adayı olması üzerine il yönetiminden ayrılmak zorunda kaldığını söyleyen Çelik, Siyasi Hukuk İşleri Başkanı olarak görevi kendisinin yürütmekte olduğunu belirtti.

 

22 beldeden 49 aday katılacak

Çelik, bugün 10.00-13.00 saatleri arasında Belde Belediye Başkanlığı Aday Adayları için temayül yoklamasının yapılacağını söyleyerek, temayüle 22 beldeden 49 adayın katılacağını kaydetti. Temayülün Köy Hizmetleri Müdürlüğü Spor Salonu’nda yapılacağını söyleyen Çelik, temayül yoklamasıyla ilgili açıklamasının devamında: “Bu yoklamalara beldedeki yönetim kurulu arkadaşlarımız, belde gençlik kolları arkadaşlarımız, belde kadın kolları arkadaşlarımız, belde belediye meclisine üye olan arkadaşlarımız oy kullanacak. Biz temayülü yapıp, Genel Merkezimize göndereceğiz” şeklinde konuştu.

 

“Ak Parti Tokat’ta seçime hazır”

Ak Parti Teşkilatlarının dipdiri ayakta olduğunu dile getiren Çelik: “Ak Parti Tokat’ta seçime hazırdır ve 12 belediyenin seçimlerinde de başarılı olup belediyeleri alacaktır.  Bu 12 tane belediye başkanlığı seçimlerini alarak, Genel Merkezimize, Sayın Başbakanımıza güzel bir hediye takdim etmek istiyoruz. İnşallah biz bunu başaracağız ve başaracak güçteyiz. Şuanda teşkilatlarımızda herhangi bir sıkıntı yoktur” dedi.

 

Bunlari Biliyor musunuz

İleri doğru bir adım atıldığında, insan vücudundaki 54 kas çalışır.
Baylar ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensublar memleketi olamaz. En doğru ve en hakikî tarikat, medeniyet tarikatıdır.
Kemal Atatürk - 1925

İstatistik

mod_vvisit_counterBugün378
mod_vvisit_counterDün7101
mod_vvisit_counterBu Hafta29725
mod_vvisit_counterBu Ay147159
mod_vvisit_counterToplam5918916