Cuma, 25 Nisan 2014
ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİNDEN BURS PDF Yazdır ePosta
HÜSEYİN KÖMÜR tarafından yazıldı   
Cuma, 14 Eylül 2012 12:28

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Tokat Şube Başkanı Levent GÜRLER; 2012-2013 eğitim ve öğretim yılı açılış münasebetiyle yapmış olduğu açıklamada;


Türkiye’nin en büyük gençlik teşkilatı ve Dünyanın en büyük gençlik organizasyonu olan Anadolu Gençlik Derneğimiz hem çalışan hem de okuyan tüm gençliğin sorumluluğunu taşımaktadır, Hedef kitlesi gençlik ve yeniden büyük bir Türkiye’nin mimarı olan bu aziz gençliğimize sahip çıkmak Anadolu Gençlik Derneğinin bir görevidir, çünkü bir milletin asıl gücü parası, tankı, topu, tüfeği değil; imanlı ve inançlı evlatlarıdır, bunun şuurunda , azimle ve inançla tüm gücümüzle çalışmalara devam ediyoruz.


Üniversite Öğrencilerine Burs ve Barınma İmkanı Sağlıyoruz;

Anadolu’nun dört bir tarafından şehrimizde eğitim almaya gelen erkek ve bayan genç öğrenci kardeşlerimize bir çok imkanı sağlamının gayreti içindeyiz. Bize emanet edilen gençlerimize sahip çıkarak onlara aile sıcaklığında bir yuva ve eğitim hayatlarında bir rehber olmaya çalışıyoruz. Bunların yanı sıra ihtiyaç sahibi öğrencilerimize burs ve çeşitli maddi yardımlarda bulunarak gençlerimizin bir nebze olsun maddi sıkıntılarını giderme ve bir ferahlık yaşamalarını istiyoruz. Bunun içinde Anadolu Gençlik Derneği Tokat Şubesi olarak 50 öğrencimize burs ve nakdi yardım planlıyoruz.


İnternet Üzerinden de Burs ve Yardım Başvurusu Alacağız

Üniversite Komisyonumuz bünyesinde, üniversitemizde kayıt haftasında,  öğrencilerimiz için burs başvuru standı açarak burs kayıtlarını almaya başladık. Burs Başvurusu yapamayan öğrenciler ise kurumsal web sayfamızdan (www.tokatagd.com)  burs başvurusunda bulanabilecekler.


 25 Eylül’e kadar bu süreç devam edecek ve 5 ekim tarihinden itibaren de kazanan arkadaşlarımıza burs ve yardımlarını dağıtmaya başlayacağız. İnşallah yapılan bu yardımlar ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin durumlarının bir nebzede olsa iyileştirilmesine katkı sağlayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle genç kardeşlerimizin yeni eğitim ve öğretim yılını kutlar, hayırlar getirmesini dilerim.


 

Bunlari Biliyor musunuz

Bir kromozom bir genden daha büyüktür.
Cumhuriyet ahlâki fazilete dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir.
Kemal Atatürk - 1925

İstatistik

mod_vvisit_counterBugün6252
mod_vvisit_counterDün5072
mod_vvisit_counterBu Hafta28498
mod_vvisit_counterBu Ay145932
mod_vvisit_counterToplam5917689